סיור אווירי במסוק

רוצה לעוף עם המסוקים שלנו?

מתכננים ביקור באיחוד האמירויות? טיסה במסוק בשמי דובאי היא חוויה שאסור לפספס! בעבר, הייתה שמורה חוויית השכרת המסוק לעשירים בלבד, ואולם כיום מספר הולך וגדל של תיירים נהנים מטיסות בשמי דובאי במחירים שווים לכל כיס. במהלך הטיסה תוכלו לראות מלמעלה את הנקודות האייקוניות ביותר בדובאי.

מסלול הטיסה, שנמשכת בין עשר דקות לחצי שעה, עובר באיי הדקלים ואיי העולם המלאכותיים, בתעלת דובאי האייקונית, במגדל בורג' חליפה – המגדל הגבוה ביותר בעולם ומלון בורג' אל ערב היוקרתי.

טיסה במסוק בדובאי היא חוויה נהדרת עבור משפחות. מסוק ממוצע יכול להכיל ארבעה אנשים פרט לטייס והחוק בדובאי מאפשר לכל אדם מעל גיל שנתיים להשתתף בטיסה. בדרך כלל, הטיסה ממריאה מאזור Dubai Police Academy שנחשב יחסית מרוחק, כך שמומלץ לקחת בחשבון את זמני הנסיעה בעת תכנון הטיסה.

ראוי להדגיש כי עליכם להביא עמכם דרכון לטיסה, וזאת למרות שמדובר בטיסת פנים. אנשים שלא יציגו את דרכוניהם לא יורשו לעלות על המסוק. בנוסף, מותר להעלות למסוק טלפון נייד בלבד, כאשר שאר החפצים שתישאו עמכם ימתינו לכם בכספת הממוקמת בחדר ההמתנה.

יש אפשרות לתעד את כל מהלך הטיסה באמצעות הטלפון הסלולרי שלכם. במידה שאתם מעוניינים לתעד את הטיסה באמצעות מצלמה מקצועית, יהיה עליכם להסדיר את הנושא מול צוות הטיסה וכן מול הרשויות בדובאי. יש לציין כי באיחוד האמירויות מושם דגש על שמירה על הפרטיות, כל שצילום אנשים ללא אישור מתאים באמצעות מצלמה מקצועית עלול לסבך אתכם עם רשויות החוק.

ואולם, על פי רוב נחיתתכם תתועד במלואה על ידי צוות צילום מקצועי. לאחר הנחיתה יוצע לכם לרכוש את תיעוד הנחיתה הכולל את רגע הנחיתה, הירידה מהמסוק וכן מספר תמונות סטילס וצילומי נוף שונים.

*המחירים לטיסה במסוק מתעדכנים מעת לעת אך לעיתים אנחנו לא מספיקים לעדכן.

חבילה שיתופית בתוך טיסה קיימת
מחיר לאדם
12 דק' זמן אוויר
646 דירהאם = 572 ש"ח
17 דק' זמן אוויר
814 דירהאם = 720 ש"ח
22 דק' זמן אוויר
1,045 דירהאם = 925 ש"ח
40 דק' זמן אוויר
בקרוב
טיסה פרטית
מקסימום 5 במסוק
12 דק' זמן אוויר
2,595 דירהאם = 2300 ש"ח
17 דק' זמן אוויר
3,675 דירהאם = 3255 ש"ח
22 דק' זמן אוויר
4,830 דירהאם = 4,327 ש"ח
40 דק' זמן אוויר
8,925 דירהאם = 7900 ש"ח

מסוק בדובאי רק איתנו

זמינות גבוהה

ניתן לשלם במזומן וכרטיס אשראי

חוויה לכל החיים

שירות משפחתי ומכל הלב

אהבתם? שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram